ПОРУШЕННЯ ОРГАЗМУ У ЖІНОК

In: Men’s Health, Gender and Psychosomatic Medicine · 2023 · pp. 26–42 · doi:10.37321/10.37321/ujmh.2023.1-04 · W4385458665
article OA: diamond CC0

Abstract

В статті Ромащенко О.В. «Порушення оргазму у жінок» представлено аналіз літературних даних щодо оцінки жіночого оргазму з різних точок зору (клінічної, етіологічної, фізіологічної, психологічної, соціологічної), в тому числі з урахуванням дефініцій, типів оргазму.Проаналізовано передумови розладу оргазму у жінок у відповідності до сучасної класифікації жіночих сексуальних дисфункцій, особливостей механізмів формування порушень оргазму у жінок з урахуванням психосоціальних факторів, нейрофізіологічних розладів, гормонального гомеостазу.Представлено механізми формування розладів оргазму у жінок у відповідності до їх різновидності, вікових етапів життя жінки.Висвітлено роль жіночого оргазму у збереженні фертильної функції.Представлено клінічні алгоритми ведення пацієнток з оргазмічними розладами та підходи до вибору та проведення терапії за таких умов.

My notes (saved in your browser only)

Citation neighborhood (no data yet)

We don't have any in-corpus citations linked to this paper yet. The paper's references may be in our DB but unresolved to ``paper_id`` (resolution happens at ingest when the cited DOI matches a row we already have). Run the cross-source citation reconcile pass to retry.

References (78)

Source provenance

openalex
last seen: 2026-06-10T17:14:06.276822+00:00
License: CC0 · commercial use OK